OFERTA I ZAKRES USŁUG

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją skróconą ofertą na wesele. Pełną wersję wraz z dokładnym cennikiem mogę przedstawić po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Co oferuję jako DJ?

Muzyka weselna to moja pasja, kocham to co robię i lubię być na bieżąco. Piosenki dostosowuję do upodobań Młodej Pary oraz gości, a bloki muzyczne są na tyle długie, aby goście chętnie mogli odpocząć podczas przerw. Z przyszłymi nowożeńcami ustalam wcześniej jakie piosenki chcieliby usłyszeć na swoim weselu, a w trakcie imprezy analizuję jakie gatunki bardziej przypadają gościom do gustu, a jakie mniej. Dzięki temu mogę dobierać jak najlepsze piosenki w czasie rzeczywistym. Czyli w skrócie „gram na żywo”.

DJ na wesele Śląsk
DJ Damjano jako Wodzirej?

Jestem nowoczesnym Wodzirejem, choć tak naprawdę nazwałbym siebie Animatorem. Prowadzę zabawy, gry i konkursy, których nie spotkacie nigdzie indziej. Pokazuję różne tańce grupowe i integracyjne dzięki czemu każdy może wziąć w nich udział oraz lepiej poznać siebie nawzajem. Nie bawię się w tradycyjne długie zabawy, które zazwyczaj rozbijają wesele, są oklepane i mogą powodować niesmak wśród gości. Posiadam przygotowany zestaw zabaw, a każda z nich nie trwa za długo, dają maximum radości i można je było dołączyć w trakcie bloku muzycznego. Do dyspozycji gości jest też sporo gadżetów, które urozmaicają zabawę oraz sprawiają uśmiech na twarzach wszystkich gości. Są to m.in. peruki, okulary, kapelusze itp. A co z młodszymi uczestnikami wesela? Dla dzieci też mam przygotowane atrakcje, aby tego dnia mogły też świetnie się bawić.

DJ Damiano na wesele
DJ Damjano jako Wodzirej?
Jestem nowoczesnym Wodzirejem. Prowadzę zabawy, gry i konkursy, których nie spotkacie nigdzie indziej. Pokazuję różne tańce grupowe i integracyjne dzięki czemu każdy może wziąć w nich udział oraz lepiej poznać siebie nawzajem. Nie bawię się w tradycyjne długie zabawy, które zazwyczaj rozbijają wesele, są oklepane i mogą powodować niesmak wśród gości. Posiadam przygotowany zestaw zabaw, a każda z nich nie trwa za długo, dają maximum radości i można je było dołączyć w trakcie bloku muzycznego. Do dyspozycji gości jest też sporo gadżetów, które urozmaicają zabawę. Są to m.in. peruki, okulary, kapelusze itp. A co z młodszymi uczestnikami wesela? Dla dzieci też mam przygotowane atrakcje, aby tego dnia mogły też świetnie się bawić.

DJ na wesele Śląsk

Jakiego sprzętu używam?

Dysponuję profesjonalnym i niezawodnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, renomowanych marek takich jak: Yamaha, JBL, Denon czy Reloop. Muzyka jest miła dla ucha i dobrze słyszana nawet na salach gdzie mieści się 200 gości. Sprzęt oświetleniowy składa się m.in z 4-metrowej rampy, na której umiejscowione są rożne efekty świetlne dające odpowiedni klimat. Wszystko sterowane jest za pomocą programu dzięki któremu mogę na bieżąco dostosowywać urządzenia do danego momentu na weselu. Posiadam też 2 wytwornice ciężkiego dymu oraz wytwornice mgły i baniek mydlanych. Są to świetne dodatki, które urozmaicają wesele i sprawiają, że pierwszy taniec staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

polecani usługodawcy

w pakiecie korzystniej

Przy połączeniu usług DJ’a z Fotografem / Filmowcem otrzymujecie lepszą cenę i świetne gratisy. O szczegóły pytajcie podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo.

FOTOGRAF

Moja żona Alicja jest  fotografem z pasji i zawodu. Od 6 lat specjalizuje się w ślubach cywilnych i plenerowych. Najważniejsze jest dla niej uchwycenie naturalnych i szczerych emocji, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. To one tworzą historie, które stara się opowiedzieć fotografią. Jest zawsze pogodna i uśmiechnięta, a swoim doświadczeniem i podejściem do pracy daje idealne podłoże do  przyjemnej współpracy.

KAMERZYSTA

Z Jankiem współpracuję już od dobrych kilku lat. Zawsze podchodzi do tego co robi bardzo starannie i profesjonalnie. Tworzy wspaniałą pamiątkę ze ślubu i wesela, ale robi to w taki sposób, żeby miało się ochotę do niego ciągle wracać. Miałem przyjemność korzystać z Alicją z usług Janka jako Państwo Młodzi, dlatego ze szczerego serca polecamy.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Mam nadzieję, że oferta Was zaciekawiła i chcielibyście poznać rozszerzoną wersję, w tym cennik. Działam na terenie całej Polski, w związku z czym miejsce nie ma dla mnie takiego znaczenia jak data ślubu. Zadzwońcie lub napiszcie – spytajcie o wolny termin na Wasze wesele!

NOWOŚĆ 2023!

AUTO DO ŚLUBU

Jeśli chcielibyście w tym ważnym dniu przemieszczać się wyróżniającym się, nowoczesnym samochodem kliknijcie w link poniżej by poznać ofertę.

DJ DAMJANO – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Polityka Prywatności

Projekt i wykonanie strony – Kwiatkowski Websites